10 פטישי המין הפופולריים ביותר ומה הופך אותם למעניינים

10 פטישי המין הפופולריים ביותר ומה הופך אותם למעניינים

מספר מילים 578

כשזה מגיע לסקס, אין שני אנשים זהים. ממה שמדליק אותם ועד למה שהם היו רוצים לחוות בחדר השינה, לכל אחד יש את ההעדפות האישיות שלו. בעוד שאנשים מסוימים עשויים להעדיף חוויה ונילית יותר, אחרים עשויים למצוא את פטישי המין "שם בחוץ" מושכים יותר. עם מגוון רחב של פטישים סקס שם בחוץ, מאמר זה יחקור כמה מן הפופולריים ביותר ומדוע חלקם עשויים למצוא אותם מגרה.

פטיש מיני כרוך באדם שיש לו קיבעון אינטנסיבי על אובייקט מסוים, חלק גוף או מצב שמעורר אותם בצורה מינית. זה אולי נשמע מאיים, אבל יש מגוון של פטישים מיניים שיכולים להיות מהנים למדי. עבור אנשים מסוימים, פטישים אלה יכולים לשפר את החוויה המינית שלהם ולהוביל הנאה מוגברת.

הנה רשימה של כמה מפטישי המין המובילים ומדוע הם יכולים להיות מפתים:

1. פטיש לרגליים – כפות רגליים הן משהו שרבים מוצאים מעורר להפליא. אדם עם פטיש לכף רגל עשוי להיות מגורה על ידי סוג מסוים של נעליים, עשוי למצוא ליקוק ומציצת כף רגל חוויה נעימה מאוד, או פשוט ליהנות מהתחושה של כפות רגליים כנגד העור.

2. שעבוד – שעבוד, או BDSM (שעבוד ומשמעת, דומיננטיות וכניעה, סדיזם ומזוכיזם) מאפשר לאנשים לחקור את הפנטזיות האפלות ביותר שלהם. החל מהדינמיקה של הסוהר והאסיר, דרך חסך חושי ועד להלקאה קלה, מגוון רחב של פעילויות יכול להיכלל במשחק נלהב ואינטנסיבי מאוד.

3. מציצנות – אנשים שיש להם פטיש מציצני מוצאים הנאה פשוט לראות אחרים מקיימים יחסי מין, עוסקים באקטים מיניים או מתפשטים. צפייה מרחוק יכולה להגביר את הציפייה והעוררות עבור המציצן.

4. פטיש עור ולטקס – המראה והתחושה של בגדי עור או לטקס יכולים להיות מאוד מגרים עבור חלקם. זה יכול להיות מרגש ללבוש או לראות מישהו לובש לטקס או עור עבור שני בני הזוג.

לקריאה נוספת
5. אקסהיביציוניזם – אקסהיביציוניזם עוסק בהצגת הגוף לצורך עוררות. החל מעיסוק באקטים מיניים במסגרות ציבוריות וכלה בהסתובבות בעירום למען סיפוקו הארוטי של הצופים; אקסהיביציוניזם עוסק במתיחת גבולות החושניות.

6. נבגד – נבגד הוא פטיש הכולל בן זוג צופה בבן הזוג הרומנטי שלו עוסק בפעילות מינית עם מישהו אחר. זה יכול להיות פשוט כמו לפנטז על שלישייה או מעשים קיצוניים יותר כמו לראות בן זוג מקבל מין אוראלי ממישהו אחר.

7. BDSM – BDSM הוא עוד פיתול פופולרי, ובדרך כלל מעורבים שותפים מעורבים השולטים או שולטים בשותף השני בסצנות או פעילויות ספציפיות. ממשחק חבלים, משחקי תפקידים ו/או שפה משפילה, BDSM יכול לפתוח דלת לעולם אינטנסיבי של הנאה ועוצמה.

8. פטיש תחת – אנשים שיש להם פטיש תחת מוצאים הנאה במראה, מגע ותחושה של מגפונים ויכולים להיות מאוד מגורה מהם. מהמעוגלות של התחת, ועד המכות והליקוקים הם כולם צורות של פטיש בתחת.

9. רטוב ומבולגן (WAM) – פטיש WAM וסקס כרוך בכך שאנשים מתעוררים על ידי תחושה של חומרים שונים כמו רפש, מזון וצבע שנמרחים על הגוף. זה יכול להיות שילוב של מבולגן ורטוב, או רק זה או זה. אנשים יכולים ליהנות לראות את הבלגן או עושה הבלגן, או לעשות או להיות הבלגן.

10. מסכות וכיסויי עיניים – פטיש זה כרוך לעתים קרובות אחד מבני הזוג להיות מכוסה עיניים, כאשר בן הזוג השני לובש מסכה. זה יכול להיות מסכת פטיש, רעלה, כיסוי עיניים, או משהו פשוט כמו חולצת טריקו כרוכה סביב הראש. חוסר היכולת לראות בזמן שמישהו אחר, שגם הוא אנונימי, מפתה את גופך בתחושות עלול להוביל לעוררות מוגברת.

הפטישים הנ"ל הם רק קצה הקרחון כשמדובר בפטישי מין. בעוד שלאנשים תהיה גישה אישית משלהם לפטישים שונים, כולם יכולים להיות מגרים ומהנים להפליא. והכי חשוב, לפני שעוסקים בפעילות כלשהי, חשוב לוודא שכל הצדדים המעורבים תמיד בטוחים ובהסכמה.

בין אם אתה רוצה לעסוק בפטיש מסוים, או פשוט לחקור את הפוטנציאל שלו, יש הרבה דרכים לגרום לזה לקרות. עם סקס, האפשרויות הן באמת אינסופיות.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

לחקור את עולם אתרי הסקס:

לחקור את עולם אתרי הסקס: מבט מקיף על הנוף הדיגיטלי של בידור מיני מקוון עם עליית האינטרנט, הדרך בה אנו צורכים בידור ומידע התפתחה מאוד. משירותי סטרימינג ועד פלטפורמות מדיה חברתית, העולם הווירטואלי הפך ליעד…

לחקור את עולם אתרי הסקס:

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים ואפשרויות הטיפול

תפקוד לקוי של זיקפה (ED), הידוע גם בשם אימפוטנציה, הוא מצב שכיח המשפיע על גברים רבים ברחבי העולם. זה מוגדר כחוסר היכולת להשיג או לשמור על זקפה מספקת ליחסי מין. למרות שזה נושא נפוץ, זה…

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים ואפשרויות הטיפול

העולם של נערות ליווי: הבנה והסרת מסתורין מחייה של נערת ליווי

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, תמיד היו נושא שנוי במחלוקת בחברה. נשים אלה, המשולמות עבור חברותן ושירותיהן, נקשרו זה מכבר לחוסר מוסריות וטאבו. עם זאת, עם הקבלה והלגליזציה הגוברת של עבודת מין במדינות…

העולם של נערות ליווי: הבנה והסרת מסתורין מחייה של נערת ליווי