לפרק את המיתוסים על הוויברטור

לפרק את המיתוסים על הוויברטור

מספר מילים 319

ויברטורים הם אחד מצעצועי המין המוכרים ביותר, והשכיחים ביותר. בעבר הם נחשבו לטאבו אך היום ניתן למצוא אותם בכל בית או דירות דיסקרטיות בתל אביב. לעתים זוגות מביאים ויברטור על מנת לשפר את יחסי המין, ולעתים נשים משתמשות בהן לצורך אוננות לבדם. אך לצד השימוש הנרחב בוויברטורים, עדיין ישנם כל מיני מיתוסים שהגיע הזמן לפרק אותם.

  1. ויברטור פוגע ברגישות ולכן לאורך זמן יפגע ביכולת לחוות אורגזמה

לא רק שזה לא נכון, ההפך הוא הנכון. בעוד הנשים מתבגרות פחות דם זורם לאזור אברי המין, והדבר משפיע על האורגזמה. נשים נזקקות לזמן רב יותר של גירוי על מנת לחוות אורגזמה. זהו שינוי בילוגי שאינו קשור לוויברטור. אך המחקרים מראים כי דווקא השימוש בוויברטור מגביר את הרגישות ומשפר את זרימת הדם לאברי המין. וזה מתורגם לרגישות גדולה יותר.

2. אם האישה תשתמש בוויברטור היא בסוף תעדיף אותו על פני הגבר.

עוד שטות שמקורה היא אולי גברים חסרי ביטחון. נכון, לוויברטור אף פעם אין בעיות זקפה והוא יכול לספק גירוי כמה שהאישה צריכה, אך מכאן ועד למסקנה המטופשת הזו המרחק הוא ענק. הגירוי המיני והמשיכה המינית דורשים הרבה יותר ממכשיר טכנולוגי שרוטט. הוא אינו מהווה תחליף למערכת היחסים, החום והאהבה. הוא יכול להתאים למי שאין לה בן זוג ולסייע לה לאונן בצורה טובה יותר, אך הוא לא יגרום לאף אישה להעדיף ויברטור על פני גבר.

3. צריך לחוות את האורגזמה באופן טבעי ולא עם צעצועי מין

נו באמת, מאיפה הגיע המיתוס הזה? אין צריך או לא צריך, ואין נכון או לא נכון. כנראה שהמיתוס הזה מגיע מאותו מקום של המיתוס הקודם, וזהו שוב ביטוי לחוסר ביטחון גברי, רק במילים אחרות. אם יש משהו שמשפר לך את האורגזמה – פשוט תיהני ממנו.

4. ויברטור יכול לגרום לנזק לגוף

לא! ויברטור לא גורם לנזק. זה נכון שישנם ויברטורים שאינם איכותיים, למשל ויברטורים העשויים מחומרים פלסטיים רעילים או ויברטורים שאינם נקיים ועלולים לגרום לזיהום בקטריאלי. אך הקונספט של ויברטור בפני עצמו לא גורם לשום נזק ואין בו שום סכנה. צריך רק להקפיד על ויברטור איכותי ושמירה על היגיינה הכוללת ניקיון וחיטוי של הוויברטור.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

"היתרונות של שימוש בצעצועי מין"

כשמדובר בשיפור הנאה ואינטימיות בחדר השינה, צעצועי מין הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב זוגות. החל מוויברטורים, טבעות זין ונדנדות מין ועד חומרי סיכה, דילדואים ושמני עיסוי, מגוון צעצועי המין בשוק הוא עצום – והולך וגדל.…

"היתרונות של שימוש בצעצועי מין"

איך לאכול בריא: מדריך לגבר

זה חיוני כדי לעקוב אחר תזונה בריאה על מנת לשמור על אורח חיים בריא. אכילה בריאה היא לא רק על מה שאתם אוכלים, אלא גם על כמה אתם אוכלים ומתי. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם…

איך לאכול בריא: מדריך לגבר

"חינוך מיני: הכרח להעצים בני נוער ולבנות מערכות יחסים בריאות"

רוב האנשים זוכרים שיעור חינוך מיני מימי בית הספר שלהם. בין אם הנושא התקבל במבוכה, התרגשות, פחד או התלהבות, חינוך מיני היה לאורך ההיסטוריה חלק מתוכנית הלימודים בבית הספר. הודות לקפיצות בטכנולוגיה וגישה גדולה יותר…

"חינוך מיני: הכרח להעצים בני נוער ולבנות מערכות יחסים בריאות"