לפרק את המיתוסים על הוויברטור

לפרק את המיתוסים על הוויברטור

מספר מילים 319

ויברטורים הם אחד מצעצועי המין המוכרים ביותר, והשכיחים ביותר. בעבר הם נחשבו לטאבו אך היום ניתן למצוא אותם בכל בית או דירות דיסקרטיות בתל אביב. לעתים זוגות מביאים ויברטור על מנת לשפר את יחסי המין, ולעתים נשים משתמשות בהן לצורך אוננות לבדם. אך לצד השימוש הנרחב בוויברטורים, עדיין ישנם כל מיני מיתוסים שהגיע הזמן לפרק אותם.

  1. ויברטור פוגע ברגישות ולכן לאורך זמן יפגע ביכולת לחוות אורגזמה

לא רק שזה לא נכון, ההפך הוא הנכון. בעוד הנשים מתבגרות פחות דם זורם לאזור אברי המין, והדבר משפיע על האורגזמה. נשים נזקקות לזמן רב יותר של גירוי על מנת לחוות אורגזמה. זהו שינוי בילוגי שאינו קשור לוויברטור. אך המחקרים מראים כי דווקא השימוש בוויברטור מגביר את הרגישות ומשפר את זרימת הדם לאברי המין. וזה מתורגם לרגישות גדולה יותר.

2. אם האישה תשתמש בוויברטור היא בסוף תעדיף אותו על פני הגבר.

עוד שטות שמקורה היא אולי גברים חסרי ביטחון. נכון, לוויברטור אף פעם אין בעיות זקפה והוא יכול לספק גירוי כמה שהאישה צריכה, אך מכאן ועד למסקנה המטופשת הזו המרחק הוא ענק. הגירוי המיני והמשיכה המינית דורשים הרבה יותר ממכשיר טכנולוגי שרוטט. הוא אינו מהווה תחליף למערכת היחסים, החום והאהבה. הוא יכול להתאים למי שאין לה בן זוג ולסייע לה לאונן בצורה טובה יותר, אך הוא לא יגרום לאף אישה להעדיף ויברטור על פני גבר.

3. צריך לחוות את האורגזמה באופן טבעי ולא עם צעצועי מין

נו באמת, מאיפה הגיע המיתוס הזה? אין צריך או לא צריך, ואין נכון או לא נכון. כנראה שהמיתוס הזה מגיע מאותו מקום של המיתוס הקודם, וזהו שוב ביטוי לחוסר ביטחון גברי, רק במילים אחרות. אם יש משהו שמשפר לך את האורגזמה – פשוט תיהני ממנו.

4. ויברטור יכול לגרום לנזק לגוף

לא! ויברטור לא גורם לנזק. זה נכון שישנם ויברטורים שאינם איכותיים, למשל ויברטורים העשויים מחומרים פלסטיים רעילים או ויברטורים שאינם נקיים ועלולים לגרום לזיהום בקטריאלי. אך הקונספט של ויברטור בפני עצמו לא גורם לשום נזק ואין בו שום סכנה. צריך רק להקפיד על ויברטור איכותי ושמירה על היגיינה הכוללת ניקיון וחיטוי של הוויברטור.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

בת ים ישראל – עיר נופש פופולרית

בת ים היא עיר נופש פופולרית על חוף הים של ישראל, המושכת אליה נופשים בזכות חופים נקיים, בחורות יפות (לרוב ממוצא אוקראיני ורוסי), תשתיות תיירותיות מעולות ומבחר גדול של מלונות, דירות ואכסניות. העיר ממוקמת דרומית…

בת ים ישראל – עיר נופש פופולרית

חרדת ביצועים – הנבואה שמגשימה את עצמה

גברים רבים סובלים מחרדת ביצועים, סוג של חוסר ביטחון עצמי כלפי ביצועיהם המיניים. נכון, אנחנו לא מכירים שום גבר שאוהב להגיד ”תשמעו יש לי חרדת ביצועים“, וכאשר החברים מדברים תמיד כולם תותחים במיטה ואין להם…

חרדת ביצועים – הנבואה שמגשימה את עצמה

כמה אנקדוטות על הרגלי הצפייה בפורנו

היכן הכי הרבה מבוגרים צופים בפורנו, והיכן יש יותר נשים שצופות בפורנו מגברים? מי היא שחקנית הפורנו הכי פופולרית ואיפה אוהבים סרטים של טרנסג‘נדרים? אם חשבתם שאלו הן שאלות שאין להן מענה, דווקא יש. מידי…

כמה אנקדוטות על הרגלי הצפייה בפורנו