לפרק את המיתוסים על הוויברטור

לפרק את המיתוסים על הוויברטור

מספר מילים 319

ויברטורים הם אחד מצעצועי המין המוכרים ביותר, והשכיחים ביותר. בעבר הם נחשבו לטאבו אך היום ניתן למצוא אותם בכל בית או דירות דיסקרטיות בתל אביב. לעתים זוגות מביאים ויברטור על מנת לשפר את יחסי המין, ולעתים נשים משתמשות בהן לצורך אוננות לבדם. אך לצד השימוש הנרחב בוויברטורים, עדיין ישנם כל מיני מיתוסים שהגיע הזמן לפרק אותם.

  1. ויברטור פוגע ברגישות ולכן לאורך זמן יפגע ביכולת לחוות אורגזמה

לא רק שזה לא נכון, ההפך הוא הנכון. בעוד הנשים מתבגרות פחות דם זורם לאזור אברי המין, והדבר משפיע על האורגזמה. נשים נזקקות לזמן רב יותר של גירוי על מנת לחוות אורגזמה. זהו שינוי בילוגי שאינו קשור לוויברטור. אך המחקרים מראים כי דווקא השימוש בוויברטור מגביר את הרגישות ומשפר את זרימת הדם לאברי המין. וזה מתורגם לרגישות גדולה יותר.

2. אם האישה תשתמש בוויברטור היא בסוף תעדיף אותו על פני הגבר.

עוד שטות שמקורה היא אולי גברים חסרי ביטחון. נכון, לוויברטור אף פעם אין בעיות זקפה והוא יכול לספק גירוי כמה שהאישה צריכה, אך מכאן ועד למסקנה המטופשת הזו המרחק הוא ענק. הגירוי המיני והמשיכה המינית דורשים הרבה יותר ממכשיר טכנולוגי שרוטט. הוא אינו מהווה תחליף למערכת היחסים, החום והאהבה. הוא יכול להתאים למי שאין לה בן זוג ולסייע לה לאונן בצורה טובה יותר, אך הוא לא יגרום לאף אישה להעדיף ויברטור על פני גבר.

3. צריך לחוות את האורגזמה באופן טבעי ולא עם צעצועי מין

נו באמת, מאיפה הגיע המיתוס הזה? אין צריך או לא צריך, ואין נכון או לא נכון. כנראה שהמיתוס הזה מגיע מאותו מקום של המיתוס הקודם, וזהו שוב ביטוי לחוסר ביטחון גברי, רק במילים אחרות. אם יש משהו שמשפר לך את האורגזמה – פשוט תיהני ממנו.

4. ויברטור יכול לגרום לנזק לגוף

לא! ויברטור לא גורם לנזק. זה נכון שישנם ויברטורים שאינם איכותיים, למשל ויברטורים העשויים מחומרים פלסטיים רעילים או ויברטורים שאינם נקיים ועלולים לגרום לזיהום בקטריאלי. אך הקונספט של ויברטור בפני עצמו לא גורם לשום נזק ואין בו שום סכנה. צריך רק להקפיד על ויברטור איכותי ושמירה על היגיינה הכוללת ניקיון וחיטוי של הוויברטור.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

לחקור את עולם אתרי הסקס:

לחקור את עולם אתרי הסקס: מבט מקיף על הנוף הדיגיטלי של בידור מיני מקוון עם עליית האינטרנט, הדרך בה אנו צורכים בידור ומידע התפתחה מאוד. משירותי סטרימינג ועד פלטפורמות מדיה חברתית, העולם הווירטואלי הפך ליעד…

לחקור את עולם אתרי הסקס:

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים ואפשרויות הטיפול

תפקוד לקוי של זיקפה (ED), הידוע גם בשם אימפוטנציה, הוא מצב שכיח המשפיע על גברים רבים ברחבי העולם. זה מוגדר כחוסר היכולת להשיג או לשמור על זקפה מספקת ליחסי מין. למרות שזה נושא נפוץ, זה…

ריפוי בעיות זיקפה: הבנת הגורמים ואפשרויות הטיפול

העולם של נערות ליווי: הבנה והסרת מסתורין מחייה של נערת ליווי

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, תמיד היו נושא שנוי במחלוקת בחברה. נשים אלה, המשולמות עבור חברותן ושירותיהן, נקשרו זה מכבר לחוסר מוסריות וטאבו. עם זאת, עם הקבלה והלגליזציה הגוברת של עבודת מין במדינות…

העולם של נערות ליווי: הבנה והסרת מסתורין מחייה של נערת ליווי