כמה אנקדוטות על הרגלי הצפייה בפורנו

כמה אנקדוטות על הרגלי הצפייה בפורנו

מספר מילים 315

היכן הכי הרבה מבוגרים צופים בפורנו, והיכן יש יותר נשים שצופות בפורנו מגברים? מי היא שחקנית הפורנו הכי פופולרית ואיפה אוהבים סרטים של טרנסג‘נדרים?

אם חשבתם שאלו הן שאלות שאין להן מענה, דווקא יש. מידי שנה אתרי הפורנו הגדולים נוהגים לספק לנו סטטיסטיקות מעניינות לגבי דפוסי השינוי ואיך הם משתנים משנה לשנה. והפעם כמה תובנות לגבי הרגלי הגלישה באתר פורן האב. חבל שאין לנו נתונים שכאלו לגבי בילוי בדירות דיסקרטיות בירושלים

איך אתם צורכים את הפורנו שלכם?

הרוב המוחלט עושה זאת באמצעות הטלפון הסלולרי. הממוצע העולמי הוא 84% מהגולשים של האתר, אך יחד עם זאת אנו יכולים לראות שונות בין המדינות, למרות שבכל מדינה ומדינה הטלפונים שולטים. שיעור הצפיות מהסלולר הגבוה ביותר הוא מהפיליפינים, שם הוא עומד על 94%! ואילו בבלגיה הוא הנמוך ביותר עם 74%. ודרך אגב 48.3% עושים שימוש באייפון, 51.5 באנדרואיד ו 0.2% באחרות. שיעור המשתמשים באייפון נמצא במגמת עלייה על חשבון האנדרואיד.

באילו גילאים צופים בפורנו?

הגיל הממוצע של המשתמשים הוא 37, אך 53% מהמשתמשים הם מתחת לגיל 35. 15% מהמשתמשים הם מעל גיל 55%. הצעירים הפיליפינים מאוד אוהבים פורנו, 68% מהמשתמשים הם מתחת לגיל 35. בבלגיה אחוז המבוגרים הוא הגבוה ביותר, 29% מהם הם מעל גיל 54.

הצעירים ביותר מחפשים הרבה שלישיות ואילו המבוגרים ביותר מרבים לחפש עבודות יד. ומה אתם אומרים? האם החיפושים שלכם תואמים לממוצע הזה?

נשים לעומת גברים

בפיליפינים ובקמבודיה, אחוז הנשים המשתמשות באתר גובר על אחוז הגברים עם 53% ו 51% בהתאמה. שחקנית הפורנו המבוקשת ביותר בקרב הנשים היא ABELLA DANGER, בדיוק כמו אצל הגברים. אך לנשים ישנה נטייה לחפש אחר שחקני פורנו גייז כמו Armond Rizzo.

הקטגוריה האהובה על הנשים היא לסביות, ואילו הקטגוריה האהובה על הגברים היא סקס יפני.

מתי צופים בפורנו?

יום שישי הוא היום החלש ביותר באתר, ואילו יום ראשון הוא היום החזק ביותר. אך השעה החלשה ביותר היא ביום שלישי בחמש בבוקר, והשעה החזקה ביותר היא ביום שני באחת עשרה בלילה. איך זה עומד ביחס אליכם? אנו מזכירים לכם שזו סטטיסטיקה עולמית. יש להניח כי בישראל שבת הוא דווקא היום החזק ביותר.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

בת ים ישראל – עיר נופש פופולרית

בת ים היא עיר נופש פופולרית על חוף הים של ישראל, המושכת אליה נופשים בזכות חופים נקיים, בחורות יפות (לרוב ממוצא אוקראיני ורוסי), תשתיות תיירותיות מעולות ומבחר גדול של מלונות, דירות ואכסניות. העיר ממוקמת דרומית…

בת ים ישראל – עיר נופש פופולרית

חרדת ביצועים – הנבואה שמגשימה את עצמה

גברים רבים סובלים מחרדת ביצועים, סוג של חוסר ביטחון עצמי כלפי ביצועיהם המיניים. נכון, אנחנו לא מכירים שום גבר שאוהב להגיד ”תשמעו יש לי חרדת ביצועים“, וכאשר החברים מדברים תמיד כולם תותחים במיטה ואין להם…

חרדת ביצועים – הנבואה שמגשימה את עצמה

צעצועי מין מפלדה רפואית

איננו צריכים לספר לכם מהם צעצועי מין. אתם בוודאי מכירים את הסוגים השונים, גם אם אינכם שולטים בכל הטרנדים. ובוודאי השתמשתם בהם כאשר אוננתם לבד, כאשר ביליתם עם בת הזוג ואפילו בדירות דיסקרטיות בחיפה. ואתם…

צעצועי מין מפלדה רפואית