"המרכז הטכנולוגי של ישראל: הכירו את העיר חולון"

"המרכז הטכנולוגי של ישראל: הכירו את העיר חולון"

מספר מילים 282

העיר חולון, הממוקמת בין תל אביב לים התיכון, ידועה בשנים האחרונות כמרכז הטכנולוגי של ישראל. עם השאיפה להפוך לאחת הערים התחרותיות בעולם, חולון הופכת במהירות לשיחת העיר בישראל, ומציעה תשתיות מודרניות, טיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר, חינוך, תרבות, ורשימה הולכת וגדלה של עסקים לתושביה.

כעיר השביעית בגודלה בישראל, חולון מונה כ-170,000 תושבים. הוא מחולק לשכונות מגורים ובו שוכן הפארק הטכנולוגי הראשון בישראל, טכנופארק חולון. כעיר הראשונה בישראל שבנתה עיר חכמה שלמה, היא כוללת מעברי חצייה להולכי רגל באמצעות מניפולציה טכנולוגית, מערכת ניהול חניה מיוחדת, אופטימיזציה של רמזורים, תאורה חכמה וניהול פסולת חכם.

חברות זרות רבות בחרו לבסס את פעילותן הישראלית בחולון, כמו אפל, מיקרוסופט ואינטל. העיר מושכת אליה גם יזמים חדשניים בתחום הביוטכנולוגיה, מדעי החיים, טכנולוגיית המידע והמדיה היצירתית. המרכז לגרפיקה ועיצוב חולון (HGDC) והמכון הטכנולוגי חולון (HIT) הצליחו לשדרג משמעותית את הסביבה העסקית של העיר מאז הקמתם בעיר.

בעלי עסקים בחולון נהנים מתוכניות תמריצים שונות בהובלת הממשלה שמטרתן להמריץ את כלכלת העיר, כולל רישום חופשי של משקיעים זרים, גישה קלה יותר לבנקים ולהון סיכון, סובסידיות תחבורה ומענקי תשתיות. לאחר ששמה דגש רב על פעילויות תרבות, כמו תיאטרון ומחול, חולון אטרקטיבית לא רק לעסקים אלא גם לאלה המחפשים חיי תרבות תוססים.

60 דקות – פורטל מומלץ
בחולון נמצאת גם חנות הכלבו היחידה בעולם המוקדשת לעיצוב ופעילויות לילדים, מוזיאון העיצוב Time for Kids. ממוקם בלב העיר, הוא שם לו למטרה לקדם יצירתיות ולעודד כישרון של ילדים ובני נוער, ומציג תערוכות ייחודיות ומאפיינים אדריכליים וחינוכיים נהדרים.

חולון עברה מהפך משמעותי בשנים האחרונות, והפכה לעיר חכמה באמצעות השקעות ייעודיות במדע, טכנולוגיה ושטחים ציבוריים פתוחים. בין אם אתם עסק המחפש בסיס בישראל ובין אם אתם מחפשים לעבור לעיר המציעה יוקר מחיה נמוך, תשתיות מודרניות, תרבות עשירה ושפע של שירותים – חולון בהחלט צריכה להיות בראש הרשימה שלכם.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

ornstars: עולמם של שחקני קולנוע למבוגרים

פורנוגרפיה תמיד הייתה נושא שנוי במחלוקת, עם נוכחותה המתמדת בחברה והדיון המתמשך על השפעתה על יחידים ומערכות יחסים. עם זאת, היבט אחד של תעשיית הסרטים למבוגרים שלעתים קרובות מתעלמים ממנו או לא מבינים אותו הוא…

ornstars: עולמם של שחקני קולנוע למבוגרים

טנטרה: גישה הוליסטית להארה רוחנית והעצמה מינית

טנטרה, מילה בסנסקריט שמשמעותה 'נול' או 'אריגה', היא פילוסופיה ופרקטיקה עתיקה שמקורה בהודו לפני אלפי שנים. זה קשור לעתים קרובות עם המרדף אחר הארה רוחנית והעצמה מינית, אבל האמת היא כי טנטרה מקיפה הרבה יותר…

טנטרה: גישה הוליסטית להארה רוחנית והעצמה מינית

האם אנחנו באמת יכולים לרפא בעיות זיקפה? לחקור את הטיפולים והפתרונות העדכניים ביותר

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. למרות שכיחותה, ממשיכה להיות סטיגמה סביב בעיה נפוצה זו, מה שמוביל גברים רבים לסבול בשקט ולהימנע מפנייה לטיפול. אבל המציאות היא כי…

האם אנחנו באמת יכולים לרפא בעיות זיקפה? לחקור את הטיפולים והפתרונות העדכניים ביותר