המדריך האולטימטיבי לתנוחות סקס היכרות עם

המדריך האולטימטיבי לתנוחות סקס
היכרות עם

מספר מילים 639

המדריך האולטימטיבי לתנוחות סקס
היכרות עם כל הדרכים השונות להיות אינטימי עם בן הזוג שלך יכולה להוסיף קצת תבלין למערכת היחסים שלך, ותנוחות מין הן הטריק. מדריך זה יחקור את הניואנסים של תנוחות המין השונות השונות ואת היתרונות שלהן, כך שתוכל לחקור דרכים חדשות לחקור ולבטא את המיניות שלך עם בן / בת הזוג שלך.

העולם מציע שפע של אפשרויות בכל הנוגע לעשיית אהבה פיזית, כל אחת מציעה חוויה שונה. רבות מהתנוחות הללו ניתנות לשינוי כך שיתאימו לטעם ולרצונות שלך ושל בן זוגך, מה שהופך אותן לאידיאליות להתאמה אישית של חיי המין שלך. בין אם אתה מעדיף איטי ואינטימי או פרוע ומלהיב, מתן יצירתיות במשחק המין שלך יכול לעזור לך להגיע לגבהים חדשים ומלהיבים.

תפקיד מיסיונרי
הראשונה, ואולי, אחת מתנוחות המין הנפוצות ביותר היא המיסיונר. זוהי התנוחה המסורתית מלפנים לאחור שבה הגבר נמצא מאחורי האישה כשהיא שוכבת על גבה. זה מאפשר לעתים קרובות לעורר קשר עין וקרבה. ניתן לשנות את המיסיונר בהתאם להעדפת בני הזוג להיות עדינים ומלאי תשוקה או הרפתקנים. כמה דוגמאות כוללות את הגבר להישאר במקום בזמן שהאישה מרימה את רגליה ומניחה אותן על כתפיו, או שהגבר יכול להיכנס לתנוחת כריעה או כריעה גבוהה יותר כדי לשנות את הזווית.

דוגי סטייל
תנוחת המין המוכרת הזו רואה את הגבר נכנס לאישה מאחור. סגנון דוגי עשוי להיות תנוחה אינטנסיבית וראשונית יותר מאחרים, אך מכיוון שהוא אינו דורש מגע ישיר וקשר עין, הוא יכול להיות צורה פנטסטית של משחק מקדים. זה לוקח את הדברים לרמה הבאה על ידי עבודה גם על האזור החיצוני של ההנאה. על ידי כריעה או הישענות לאחור והקשתת הגב, הזווית משתנה והדגדגן יכול להיות מגורה בקלות רבה יותר. אם אתה רוצה לשמור על האנרגיה המינית הולך, תנועות ידיים ותפיסת תחת יתקבלו בברכה גם.

עמדת הנשים בצמרת
תנוחת המין הבאה היא זו שבה האישה נמצאת בתפקיד הדומיננטי, המכונה תנוחת האישה העליונה. תנוחה זו מאפשרת לגבר לשכב ולהירגע בזמן שהאישה משתלטת על המצב. זו יכולה להיות דרך מצוינת לפתוח את הדיאלוג במהלך יחסי מין, מכיוון שהיא מאפשרת חופש תנועה ושפה אינטימית. יתרון גדול נוסף הוא שתנוחה זו מאפשרת מקום רב לשימוש בצעצועים נוספים ובמשחק מקדים, כגון גירוי אינטנסיבי של הדגדגן או נקודת הג'י.

טכניקת יישור קויטל (CAT)
טכניקת יישור קויטל, הידועה גם בשם CAT, היא וריאציה של התנוחה המיסיונרית, אך זווית החדירה מותאמת להגברת גירוי הדגדגן. הגבר ישכב בתנוחה המסורתית ויסובב מעט את ירכיו, מה שיאפשר שפשוף הדגדגן בכל פעם שהוא דוחף. תנוחה זו מאפשרת גם זרימה גדולה של אנרגיה בין בני הזוג והיא יכולה לעיתים קרובות להוביל לאורגזמות חזקות ומספקות.

קאוגירל הפוכה
הקאוגירל ההפוכה היא תנוחת מין הרואה את האישה חוגרת את הגבר מתנוחה הפוכה. עמדה זו הופכת את התסריט המסורתי על ראשו כשהנשים שולטות. לא רק זה, אלא שידיו של הגבר חופשיות לחקור וללטף את גופה של האישה כשהיא נהנית מנסיעה אורגזמית. נשים רבות גם מוצאות את זה להיות עמדה מצוינת לבנות ולשמור על עוררות.

המריצה
המריצה היא תנוחת מין ייחודית שדורשת הרבה אמון ויציבות. הגבר יתמוך בעצמו באמצעות זרועותיו כאשר האישה תלך על ידיה ותתמוך בגופה ברגליה. בהתאם לכוחו של הגבר, האישה עשויה להיות מסוגלת להישאר דוממת לחלוטין בזמן שהגבר עושה את רוב התנועה ומחליט כמה עמוק תהיה החדירה. זה יוצר זווית פנטסטית להגיע לנקודת הג'י ויכול להיות פינוק נפלא של סוף הלילה.

כפיות
כפיות היא אחת מתנוחות המין הרומנטיות והאינטימיות יותר. תנוחה זו אידיאלית לאותם זמנים שבהם בני הזוג רק רוצים להיות קרובים ולתת למגע שלהם לעשות את הדיבור. אחד מבני הזוג ישכב על הצד שלהם כשהוא נתמך על ידי בן הזוג השני ששוכב מאחוריהם. תנוחה זו נהדרת לעשיית אהבה איטית ומלאת תשוקה, כמו גם לדחיפה עמוקה יותר.

תנוחת העמידה
תנוחת העמידה אולי נשמעת קצת מרתיעה, אבל היא יכולה להיות מאוד מהנה ומרגשת. זה דורש הרבה כוח משני בני הזוג, אבל הוא אחד נהדר לנסות עבור אלה שמחפשים מהלך מיני נועז. הגבר יכול להרים את האישה מאחור בעמידה, או שהאישה יכולה לקחת שליטה, ולכרוך את רגליה סביב מותניו של הגבר. תנוחה זו מציעה זוויות רבות לגירוי נקודת הג'י ודרך נהדרת לתבל את העניינים.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

העולם המיסטי של הטנטרה: חקר הפרקטיקה העתיקה של האיחוד הקדוש

עבור רבים, המילה טנטרה מעוררת מיד דימויים של פרקטיקות מיניות ופינוקים נהנתניים. בעוד שהיבטים אלה קיימים בתוך טנטרה, הם מייצגים רק חלק קטן מהתרגול הרב-גוני שהיה אפוף מסתורין במשך מאות שנים. למען האמת, טנטרה היא…

העולם המיסטי של הטנטרה: חקר הפרקטיקה העתיקה של האיחוד הקדוש

לחקור את המורכבויות והמחלוקות סביב העולם של נערות ליווי

המונח "נערת ליווי" מעורר דימויים וקונוטציות רבות ושונות בחברה של ימינו. יש שיראו בו מקצוע זוהר ומפואר, ויש שיראו בו סוג של ניצול ודיכוי. עם זאת, המציאות של נערות ליווי והמקצוע שלהן היא הרבה יותר…

לחקור את המורכבויות והמחלוקות סביב העולם של נערות ליווי

הבנת מנגנון הזקפה: מדריך מקיף

זקפה. זהו מונח הקשור לעתים קרובות עם עוררות מינית וביצועים. אבל האם ידעת שיש בתהליך הפיזיולוגי הזה הרבה יותר ממה שנראה לעין? במדריך מקיף זה נעמיק במנגנונים המורכבים של הזקפה, ונשפוך אור על הגורמים השונים…

הבנת מנגנון הזקפה: מדריך מקיף