איך לדבר עם הילדים על סקס

איך לדבר עם הילדים על סקס

מספר מילים 264

כהורים, כולנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו. אנחנו אוהבים להיות חלק מחייהם ולראות אותם גדלים וחוקרים את עולמם. עם זאת, נושא המין הוא נושא שרבים מאיתנו מתקשים להעלות עם ילדינו, במיוחד כשהם עדיין לא מבוגרים.

אבל לדבר עם הילדים שלנו על מין ומיניות זה כל כך חשוב. חשוב ליצור שיח בטוח ופתוח על נושאים אלה, ולהבטיח שילדינו ירגישו בנוח לשאול שאלות ולהביע את מחשבותיהם וסקרנותם.

למרבה המזל, יש כמה אסטרטגיות פשוטות שאנחנו יכולים להשתמש בהן כדי להפוך את השיחה הזו לקצת יותר קלה.

1. היו פתוחים וכנים  – תנו לילדיכם לדעת שאתם זמינים לענות על שאלותיהם, לא משנה מה הם. קדמו אווירה של פתיחות, כך שהם לא ירגישו צורך להסתיר מכם את מחשבותיהם או רגשותיהם.

2. שמרו על התאמה לגיל –  הקפידו לדבר על נושאים הרלוונטיים לגיל הילד ולשלב שלו. אל תנסו לענות על שאלות שהם עדיין לא מוכנים לשאול, ואל תחששו לומר שאתם לא יודעים תשובה מסוימת. מן הסתם אתם רוצים להתמקד בנושאים של בריאות, בטיחות וחינוך ערכי. לכן את השיחות על נערות ליווי בחולון תשמרו לגיל קצת יותר מאוחר…

3. הכירו ברגשות שלכם לגבי מין –  שיתוף החוויות והחקירות שלכם יכול לעזור לילדיכם להבין ששיחות מסוג זה יכולות להיות בריאות ופתוחות. חשוב לדבר על הערכים והאמונות שלכם כדי שילדיכם יבינו את הגבולות שהצבתם.

4. הקשיבו – אפשרו לילדיכם לבטא את עצמם ללא שיפוטיות. הקפד להקשיב לשאלות ולמאבקים שלהם מבלי לנסות לפתור את הבעיה עבורם באופן אוטומטי.

שיחה עם ילדינו על מין ומיניות יכולה להיות שיחה קשה, אך היא יכולה גם להיות הזדמנות חשובה עבורנו לבנות אמון ואמפתיה. עם סבלנות ותקשורת פתוחה, אנו יכולים להבטיח שילדינו ירגישו בנוח לדון בנושאים חשובים אלה.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

ornstars: עולמם של שחקני קולנוע למבוגרים

פורנוגרפיה תמיד הייתה נושא שנוי במחלוקת, עם נוכחותה המתמדת בחברה והדיון המתמשך על השפעתה על יחידים ומערכות יחסים. עם זאת, היבט אחד של תעשיית הסרטים למבוגרים שלעתים קרובות מתעלמים ממנו או לא מבינים אותו הוא…

ornstars: עולמם של שחקני קולנוע למבוגרים

טנטרה: גישה הוליסטית להארה רוחנית והעצמה מינית

טנטרה, מילה בסנסקריט שמשמעותה 'נול' או 'אריגה', היא פילוסופיה ופרקטיקה עתיקה שמקורה בהודו לפני אלפי שנים. זה קשור לעתים קרובות עם המרדף אחר הארה רוחנית והעצמה מינית, אבל האמת היא כי טנטרה מקיפה הרבה יותר…

טנטרה: גישה הוליסטית להארה רוחנית והעצמה מינית

האם אנחנו באמת יכולים לרפא בעיות זיקפה? לחקור את הטיפולים והפתרונות העדכניים ביותר

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. למרות שכיחותה, ממשיכה להיות סטיגמה סביב בעיה נפוצה זו, מה שמוביל גברים רבים לסבול בשקט ולהימנע מפנייה לטיפול. אבל המציאות היא כי…

האם אנחנו באמת יכולים לרפא בעיות זיקפה? לחקור את הטיפולים והפתרונות העדכניים ביותר