אוננות: חמישה יתרונות לבריאות קוגניטיבית ורגשית

אוננות: חמישה יתרונות לבריאות קוגניטיבית ורגשית

מספר מילים 333

אוננות היא היבט שלעתים קרובות מתעלמים ממנו ולא מוערך מספיק בבריאות המינית. המעשה עצמו נחשב לעתים קרובות לטאבו ורק לעתים רחוקות נדון בפומבי. בעוד מחקרים רבים נערכו על היתרונות הפיזיים, פחות משאבים דנים בהיבטים הקוגניטיביים והרגשיים. מהפחתת מתח להגברת הביטחון העצמי, ישנם מספר יתרונות חיוביים הקשורים לאוננות. הנה חמישה מהם.

www.webescortagency.com
1. מפחית מתח
אוננות יכולה לעזור להפחית את הלחץ בכך שהיא מאפשרת למישהו לחקור את המיניות שלו ולהגיע לשיא ללא כל אשמה או בושה הקשורים למין. התהליך הוא פרטי וניתן לעשות זאת בזמן שלכם כשזה נוח. שחרור המתח המצטבר עוזר להרגיע את הגוף כמו גם את הנפש.

2. משפר את השינה
אוננות הוכחה כמגבירה את איכות השינה ואת משך השינה. במהלך אורגזמה, הגוף משחרר אנדורפינים ודופמין אשר שניהם עוזרים לשפר את השינה. נוסף על כך, לעתים קרובות זה יכול להתרחש ממש לפני השינה, מה שמגביר את ההשפעה החיובית של שנת לילה טובה.

3. מגביר את הביטחון העצמי
חווית אורגזמה וחיבור מחדש לגוף יכולה להיות חוויה משחררת להפליא שיכולה לעזור להגביר את הביטחון העצמי של האדם. הידיעה שאדם יכול לגרום לעצמו הנאה יכולה לתרום לקבלה עצמית ולהבנה טובה יותר של הרצונות והצרכים שלו.

4. מחזק את היחסים
אוננות יכולה לעזור לחזק מערכות יחסים כאשר שני בני הזוג מודעים ופתוחים לרעיון. אוננות מול בן זוג יכולה לעזור להציג ולחקור רגשות שונים ויכולה גם לספק הבנה וחיבור עמוקים יותר מבעבר. חקירה מינית זו יכולה ליצור מערכת יחסים חזקה ובריאה יותר.

5. משפר את הביצועים המיניים
אנשים רבים טוענים כי אוננות יכולה לעזור לשפר את הביצועים המיניים שלהם עם בן זוג. לא רק שזה משחרר מתח ומתח, אבל זה יכול גם לעזור להגביר את ההנאה בשל הבנה טובה יותר בחדר השינה. תרגול קבוע משפר את הגירוי ויכול להוביל לחוויה מהנה יותר עבור שני בני הזוג.

לאוננות יש אינספור יתרונות מעבר למיניות. זה יכול לעזור לאנשים להתחבר למיניות שלהם ולהגביר את הביטחון העצמי, כמו גם לחיות מחדש מתח ולהגדיל את איכות השינה. וחשוב לזכור שמדובר בפעילות מקובלת שיכולה אפילו לשפר את הקשר המיני של בני הזוג. הגיע הזמן לאמץ את העונג העוצמתי הזה.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

"היתרונות של שימוש בצעצועי מין"

כשמדובר בשיפור הנאה ואינטימיות בחדר השינה, צעצועי מין הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב זוגות. החל מוויברטורים, טבעות זין ונדנדות מין ועד חומרי סיכה, דילדואים ושמני עיסוי, מגוון צעצועי המין בשוק הוא עצום – והולך וגדל.…

"היתרונות של שימוש בצעצועי מין"

איך לאכול בריא: מדריך לגבר

זה חיוני כדי לעקוב אחר תזונה בריאה על מנת לשמור על אורח חיים בריא. אכילה בריאה היא לא רק על מה שאתם אוכלים, אלא גם על כמה אתם אוכלים ומתי. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם…

איך לאכול בריא: מדריך לגבר

"חינוך מיני: הכרח להעצים בני נוער ולבנות מערכות יחסים בריאות"

רוב האנשים זוכרים שיעור חינוך מיני מימי בית הספר שלהם. בין אם הנושא התקבל במבוכה, התרגשות, פחד או התלהבות, חינוך מיני היה לאורך ההיסטוריה חלק מתוכנית הלימודים בבית הספר. הודות לקפיצות בטכנולוגיה וגישה גדולה יותר…

"חינוך מיני: הכרח להעצים בני נוער ולבנות מערכות יחסים בריאות"