אוננות: חמישה יתרונות לבריאות קוגניטיבית ורגשית

אוננות: חמישה יתרונות לבריאות קוגניטיבית ורגשית

מספר מילים 333

אוננות היא היבט שלעתים קרובות מתעלמים ממנו ולא מוערך מספיק בבריאות המינית. המעשה עצמו נחשב לעתים קרובות לטאבו ורק לעתים רחוקות נדון בפומבי. בעוד מחקרים רבים נערכו על היתרונות הפיזיים, פחות משאבים דנים בהיבטים הקוגניטיביים והרגשיים. מהפחתת מתח להגברת הביטחון העצמי, ישנם מספר יתרונות חיוביים הקשורים לאוננות. הנה חמישה מהם.

www.webescortagency.com
1. מפחית מתח
אוננות יכולה לעזור להפחית את הלחץ בכך שהיא מאפשרת למישהו לחקור את המיניות שלו ולהגיע לשיא ללא כל אשמה או בושה הקשורים למין. התהליך הוא פרטי וניתן לעשות זאת בזמן שלכם כשזה נוח. שחרור המתח המצטבר עוזר להרגיע את הגוף כמו גם את הנפש.

2. משפר את השינה
אוננות הוכחה כמגבירה את איכות השינה ואת משך השינה. במהלך אורגזמה, הגוף משחרר אנדורפינים ודופמין אשר שניהם עוזרים לשפר את השינה. נוסף על כך, לעתים קרובות זה יכול להתרחש ממש לפני השינה, מה שמגביר את ההשפעה החיובית של שנת לילה טובה.

3. מגביר את הביטחון העצמי
חווית אורגזמה וחיבור מחדש לגוף יכולה להיות חוויה משחררת להפליא שיכולה לעזור להגביר את הביטחון העצמי של האדם. הידיעה שאדם יכול לגרום לעצמו הנאה יכולה לתרום לקבלה עצמית ולהבנה טובה יותר של הרצונות והצרכים שלו.

4. מחזק את היחסים
אוננות יכולה לעזור לחזק מערכות יחסים כאשר שני בני הזוג מודעים ופתוחים לרעיון. אוננות מול בן זוג יכולה לעזור להציג ולחקור רגשות שונים ויכולה גם לספק הבנה וחיבור עמוקים יותר מבעבר. חקירה מינית זו יכולה ליצור מערכת יחסים חזקה ובריאה יותר.

5. משפר את הביצועים המיניים
אנשים רבים טוענים כי אוננות יכולה לעזור לשפר את הביצועים המיניים שלהם עם בן זוג. לא רק שזה משחרר מתח ומתח, אבל זה יכול גם לעזור להגביר את ההנאה בשל הבנה טובה יותר בחדר השינה. תרגול קבוע משפר את הגירוי ויכול להוביל לחוויה מהנה יותר עבור שני בני הזוג.

לאוננות יש אינספור יתרונות מעבר למיניות. זה יכול לעזור לאנשים להתחבר למיניות שלהם ולהגביר את הביטחון העצמי, כמו גם לחיות מחדש מתח ולהגדיל את איכות השינה. וחשוב לזכור שמדובר בפעילות מקובלת שיכולה אפילו לשפר את הקשר המיני של בני הזוג. הגיע הזמן לאמץ את העונג העוצמתי הזה.

בלוג סקס latelinenews.com מאמרים נוספים

העולם המיסטי של הטנטרה: חקר הפרקטיקה העתיקה של האיחוד הקדוש

עבור רבים, המילה טנטרה מעוררת מיד דימויים של פרקטיקות מיניות ופינוקים נהנתניים. בעוד שהיבטים אלה קיימים בתוך טנטרה, הם מייצגים רק חלק קטן מהתרגול הרב-גוני שהיה אפוף מסתורין במשך מאות שנים. למען האמת, טנטרה היא…

העולם המיסטי של הטנטרה: חקר הפרקטיקה העתיקה של האיחוד הקדוש

לחקור את המורכבויות והמחלוקות סביב העולם של נערות ליווי

המונח "נערת ליווי" מעורר דימויים וקונוטציות רבות ושונות בחברה של ימינו. יש שיראו בו מקצוע זוהר ומפואר, ויש שיראו בו סוג של ניצול ודיכוי. עם זאת, המציאות של נערות ליווי והמקצוע שלהן היא הרבה יותר…

לחקור את המורכבויות והמחלוקות סביב העולם של נערות ליווי

הבנת מנגנון הזקפה: מדריך מקיף

זקפה. זהו מונח הקשור לעתים קרובות עם עוררות מינית וביצועים. אבל האם ידעת שיש בתהליך הפיזיולוגי הזה הרבה יותר ממה שנראה לעין? במדריך מקיף זה נעמיק במנגנונים המורכבים של הזקפה, ונשפוך אור על הגורמים השונים…

הבנת מנגנון הזקפה: מדריך מקיף